Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz poboczne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. Wskutek tego też przygotowaliśmy szeroką propozycję w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na witrynie http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do naszego serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz zadbanym wozem.

Cena wypożyczenia samochodu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne oraz ogromnie dostępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele doskonałych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną i kompleksową ofertę wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy znaczne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest kompletne zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

Dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie otrzymać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub ewentualnie wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi najmu auta.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts