Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Zależy Ci na tym, aby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równocześnie, ażeby w trakcie zabawy nieustannie się rozwijały? Obszerne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do kształcenia i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To odkrywcze Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się bezbłędnie bawić. Bez trudu odnajdziesz tutaj rozrywkę perfekcyjnie dopasowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niesłychanie troskliwie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko wnikliwie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy odpowiednie dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, ale też ich bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim gigantyczny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były de facto bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z trafnych materiałów. Zależy nam na tym, aby wszelkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno wypatrywać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie też są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem czy też córką do naszego centrum, nie musisz wobec tego obawiać się tego, iż zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby utworzyć przestrzeń, która będzie doskonale pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało także pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to też fenomenalny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest niebezużyteczne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, żeby Twoja pociecha była w samej rzeczy bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *