Dlaczego pożyczki pozabankowe bez BIK to najbardziej rzeczywista opcja dla przedsiębiorców poszukujących gotówki?

Czy można coś zrobić, gdy jednostce gospodarczej są wymagane pieniądze, lecz zabezpieczenia brak? Czy jakiekolwiek finansowanie jest możliwe? Odpowiedź brzmi: zapożyczenia pozabankowe dla przedsiębiorstw bez bik.

Z jakiego powodu pożyczki dla firm z banku są takie skomplikowane do uzyskania?
Banki z reguły potrzebują jakiejkolwiek gwarancji na wypadek, gdybyś nie mógł spłacić zapożyczenia. Zwykle ma to formę zabezpieczenia – materialnych bądź niematerialnych aktywów, jakie bank może sprzedać, żeby odzyskać swoje pieniądze, jeżeli przestaniesz spłacać pożyczkę. Jest dużo rodzajów zabezpieczenia – od auta, przez działki, aż nawet po własność intelektualną firmy, co jest uzależnienie od sumy, jaką jesteś zainteresowany.

Przeważnie na pożyczki z banku są w stanie również liczyć jedynie te firmy, które:
•    mają dobrze udokumentowane transfery pieniężne,
•    posiadają ugruntowaną pozycję na rynku,
•    wyróżniają się wzorowym zarządzaniem,
•    mają dobry pomysł na interes – z dużym potencjałem.

Co powinieneś wiedzieć o możliwości pozabankowej pożyczki firmowej bez BIK?
Jeżeli musisz skorzystać z dowolnych biznesowych powodów sumę do 50 000 zł oraz nie zawsze pragniesz, aby pożyczkodawca sprawdzał Cię w BIK – taka forma pożyczki bez weryfikacji zdaje się być intuicyjnie najlepszym rozwiązaniem. Istotne do podkreślenia jest to, że w odróżnieniu od kredytów dla firm udzielanych przez banki na te pozabankowe mogą liczyć nie tylko przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji, lecz również:

•    osoby potrzebujące rozkręcić biznes,
•    firmy bez udokumentowanej działalności,
•    biznesy bez zapewnienia ubezpieczeń.

Na dodatek jest to nie tylko interesująca oferta, ale także bardzo dostosowana do pragnień biznesu, uwzględniająca osobny charakter wnioskodawcy.

Finansowanie dla biznesu bez BIK – jakie opcje?
Pojawia się coraz więcej możliwości, jeżeli chodzi o zaciąganie tego rodzaju pożyczek. Mamy dwa przykłady dla lepszego zrozumienia. Pożyczkodawca produktów kredytowych bez BIK, który nie jest bankiem to pozabankowa instytucja finansowa, która ma nadzwyczaj intrygującą ofertę dla biznesmenów poszukujących dodatkowych środków na interes. Instytucja ta wyróżnia się tym, że niezmiernie szybko wypłaca pieniądze, właściwie tuż po akceptacji wniosku – ta cecha to jej znak rozpoznawczy. Podobnie jak wysoka akceptowalność oraz fakt, że kompletny proces można zrealizować w sieci internetowej. RRSO dla przykładu reprezentatywnego w tym wypadku wynosi zazwyczaj kilkaset %

Alternatywnie można też rozważyć faktoring, jaki cieszy się coraz pokaźniejszym uznaniem wśród lokalnych przedsiębiorców. Kompletny proces oraz w tym wypadku odbywa się w 100% online oraz jest zastrzeżony dla korporacji od 3 mies. aktywności gospodarczej. Firma zastrzega sobie też opcję finansowania dla korporacji z terminem 14 – 90 dni. Jeśli uznasz, że Twoja firma może na tym skorzystać, warto zapoznać się bliżej i z taką finansową możliwością.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *